Jacek Jaworek zabił swojego brata, bratową oraz ich syna

Piątego lipca 2021 roku dochodzi do strasznej tragedii w miejscowości Borowce, gdzie Jacek Jaworek po pokłóceniu się z rodziną zabija swojego brata, jego żonę oraz najstarszego ich syna Jakuba.

Zabójstwo brata, bratowej i ich syna

Drugi z synów również był w domu, gdy doszło do zbrodni, ale udało mu się uciec przez okno w bezpieczne miejsce, czyli do swojego kuzynostwa. To oni poinformowali policję, że w tamtym domu wydarzyła się straszna trgedia. Zabójca oddał aż dziesięć strzałów w kierunku swoich bliskich z broni, przez co śmierć poniosło trójka niewinnych osób. Jacek Jaworek oddalił się z miejsca zbrodni na piechotę i do tej pory go nieodnaleziono.

Gdzie może przebywać Jacek Jaworek?

W trakcie śledztwa postawiono kilka hipotez, gdzie może znajdować się zabójca.  Jedną z opcji, która jest brana pod uwagę jest to, że Jacek Jaworek popełnił samobójstwo i je dokładnie zaplanował, aby nie można było go odnaleźć.  Również istnieje możliwość, że udało mu się w jakiś sposób uciec za granicę, dlatego wydano za nim międzynarodowy list gończy. Należy pamiętać, że znał on dobrze okoliczne lasy, dlatego mogło mu się jakoś udać wymknąć policyjnej obławie. Wiele ludzi zgłaszało, że widziało w jakiś miejscach Jacka Jaworka, ale jednak te wszystkie zgłoszenia w ostateczności okazały się fałszywe. Od kilku miesięcy praktycznie nie ma nowych poszlak w tej sprawie, które mogłyby ustalić dokładne miejsce pobytu tego zabójcy.

Przed dokonaniem zbrodni w tym domu dochodziło do awantur z udziałem napastnika. W czasie dokonania zabójstwa Jacek Jaworek był pijany, co potwierdzają zeznania chłopca, któremu udało się uciec z domu, a najpierw schować w szafie.