Koncert Harry’ego Stylesa (Tauron Arena, Kraków) – wydarzenie nie do zapomnienia!

Kilka dni temu tj. 18 lipca odbył się koncert Harry’ego Stylesa w Polsce. Dokładniej w Krakowie na TAURON Arena Kraków. Tysiące ludzi zjechało się z całego kraju, tylko po to żeby zobaczyć swojego idola. Po zrelacjonowaniu koncertu przez fanów Harry’ego było wspaniale i klimatycznie.

Koncert na Tauron Arenie w Krakowie – kim jest Harry Styles?

Ten dwudziestoośmioletni mężczyzna jest brytyjskim piosenkarzem, który zaczął w programie X Factor. Jednak swoją karierę rozpoczął w 2011 roku w zespole One Direction. Mimo wszystko sprawy potoczyły się trochę inaczej i od pięciu lat prowadzi karierę solową i osiąga bardzo duży sukces. Jest on idolem głównie nastolatek, chociaż coraz więcej osób w różnym wieku zaczyna go słuchać.

Co było takiego wyjątkowego w tym koncercie?

Atmosfera. Zazwyczaj na wielu koncertach atmosfera ma dużą wagę i tak też było tym razem. Tysiące ludzi skaczących, śpiewających, a nawet płaczących ze szczęścia.

Nie mogło być lepszego otoczenia. Oprócz tego wszyscy fani będący na koncercie zaczęli współpracować ze sobą i stworzyli przecudowne akcje koncertowe. Pierwsza była taka, że w rytm piosenki wszyscy manewrowali swoimi latarkami od telefonów w górę i w dół, co w połączeniu ze sceny wyglądało zjawiskowo. Nawet sam Harry był bardzo zaskoczony, ale zadowolony z takiego obrotu sprawy. Drugą akcją była z kartkami w różnych kolorach. Ludzie z trybun podnosili je do góry z czego powstawała flaga Polski.

Artysta po zaśpiewanej piosence skomentował: „Wow, jesteście bardzo zorganizowani!”. Cały koncert był piękny i warty zapamiętania. Wrzaski młodych dziewczyn zapewne na długo zostaną wszystkim, którzy tam byli, w głowach.